En Zengin Hollywood Yıldızları

Disney+, Amazon Prime Video ve Netflix gibi dijital yayın platformlarının çoğalması ve sektördeki güçlerinin artması, sinema endüstrisinde rol alan yıldızların gelirlerini de artırmaya başladı. Özellikle tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi döneminde dijital yayın platformlarına olan ilgi arttı. Bu gelişmeyle birlikte dijital yayın platformları sahipleri, önemli dizi ve filmlere imza atarak izleyicilerini mutlu etmeyi başardı. Bu yazımızda, değişen sinema endüstrisinde rol oynayan en zengin Hollywood yıldızlarını paylaşacağız.

En Çok Kazanan Hollywood Yıldızları

en zengin

En zengin Hollywood yıldızları listesinin birinci sırasında, Knives Out (Bıçaklar Çekildi)’un iki filmi için Netflix’le anlaşan başrol Daniel Craig yer alıyor. Bu anlaşmalarla birlikte toplam 100 milyon dolar kazanan Daniel Craig, bu tutar ile birlikte en zengin Holywood yıldızları listesinin zirvesine yerleşti.

En zengin Hollywood yıldızları listesinin ikinci sırasında Amazon Prime Video’nun Red One için imza attığı ve yaklaşık 50 milyon dolar harcadığı Dwayne Johnson geliyor. Üçüncü sırada ise Will Smith yer alıyor. ABD’li ünlü tenisçiler Serena ve Venus Williams kardeşlerin canlandıracağı King Richard filminden 40 milyon dolar kazandı. HBO Max’ta yayınlanan film, büyük bir ilgiyle karşılaşmıştı.

En zengin Hollywood yıldızları listesinin 4. sırasında yer alan Denzel Washington ise The Little Things (Küçük İpuçları)’daki performansından dolayı 40 milyon dolar kazandı. The Little Things filmi ise yine HBO Max’e ek olarak sinemalarda da yer aldı.

En çok kazanan Hollywood yıldızları listesi aşağıdaki gibidir:

Daniel Craig – 100 milyon dolar
Dwayne Johnson – 50 milyon dolar
Will Smith – 40 milyon dolar
Denzel Washington – 40 milyon dolar
Leonardo DiCaprio – 30 milyon dolar
Mark Wahlberg – 30 milyon dolar
Jennifer Lawrence – 25 milyon dolar
Julia Roberts – 25 milyon dolar
Sandra Bullock – 20 milyon dolar
Ryan Gosling – 20 milyon dolar
Chris Hemsworth – 20 milyon dolar
Brad Pitt – 20 milyon dolar
Michael B. Jordan – 15 milyon dolar
Tom Cruise – 13 milyon dolar
Keanu Reeves – 12 milyon dolar
Chris Pine – 11.5 milyon dolar
Robert Pattinson – 3 milyon dolar

Dünyanın En Zengin 5 İnsanı bu yazımızıda okumak isterseniz tıklayın…

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.