Seni Kalbime Sakladım Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Temmuz ayında TRT1 ekranlarında izleyiciler ile buluşması planlanan Seni Kalbime Sakladım dizisi için ön hazırlıklar tamamlandı ve çekimlere başlandı. İlk etapta Civan Mert ismiyle yayın hayatına başlaması beklenen dizi, daha sonrasında isim değişikliğine gitti. Böylelikle dizinin Seni Kalbime Sakladım ismiyle yayınlanacağı resmileşti.

Temmuz ayına damga vurması beklenen Seni Kalbime S. dizisi, bir dram projesi olarak karşımıza çıkarken başrolde Ekin Mert Daymaz ile Sevda Erginci yer alıyor. İki başarılı oyuncunun enerjisinin uyumu ise şimdiden merak edilmeye başlandı. En son Elkızı dizisinde rol alan Sevda Erginci, yeni sezon tercihini ise bu dizide kullandı.

seni kalbime s.

Ekin Mert Daymaz ise en son Hayaller ve Hayatlar isimli dijital dizide rol alarak izleyicileri kendisine hayran bırakmıştı. Geçen sezon isim Savaşçı dizisinde rol almaktaydı. Son yıllarda dijital platformların içeriklerinde olmayı tercih eden Daymaz, bu dizi ile birlikte televizyon ekranlarına geri dönüyor.

Seni Kalbime Sakladım Dizisi Konusu

İzleyicilerin TRT1 ekranlarında buluşmasına yol açacak olan yeni dizi; “yekparmak vale” olarak nam salmış, mert ama bir o kadar naif mahalle delikanlısı olan Civanmert ile aile şirketini yöneten, güzelliği dillere destan ve bir o kadar zeki Zeynep ile olan aşkını konu almaktadır. Dizinin yaz aylarının vazgeçilmez içeriği olacağı düşünülüyor.

Seni Kalbime Sakladım Dizisi Oyuncuları

Temmuz ayında ekranların başındaki izleyiciler ile buluşacak olan Seni Kalbime Sakladım dizisinin yayın günü belli değil. Dizinin senaryosunu Pınar Kaya ve Burcu Yılmaz kaleme alırken yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez oturuyor.

Seni Kalbime Sakladım dizisi oyuncuları ise aşağıdaki gibidir:
Sevda Erginci – Zeynep
Ekin Mert Daymaz – Mert
Berke Üsdiken – Güven (Mert’in arkadaşı)
Elçin Afacan – Reyhan (Mert’in kız kardeşi)
Emre Taşkıran – Pamir (Zeynep’in yöneticisi)
Gökçe Akyıldız – Deren (Zeynep’in arkadaşı)
Gülseren Gürtunca – Adalet (Zeynep’in babaannesi)
Osman Alkaş – Yusuf Abdullah (Zeynep’in dedesi)
Derda Yasin Yanal – Olcay
Tarık Ündüz – Canberk

Yaz aylarının vazgeçilmez dizilerinden biri olması beklenen Seni Kalbime Sakladım’a yeni oyuncuların eklenmesi de gündemde. Yeni oyuncular kadroya dahil edildiğinde yine sizlerle paylaşacağız.

Senden Daha Güzel Dizisi Konusu ve Oyuncuları bu yazımızıda okumak isterseniz tıklayın…

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haberyuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.