Son Dakika! Akaryakıta Dev Zam Geldi! 8 Haziran Güncel Yakıt Fiyatları

Akaryakıt fiyatları durmak nedir bilmeden vatandaşların her yeni güne yeni bir zam haberi ile uyanmasına neden oluyor. Bu geceden itibaren geçerli olacak şekilde gelen akaryakıt zammı artık insanların ne yapacağı konusunda büyük şaşkınlık yaşamasına neden oldu.
Döviz kurlarına paralel bir şekilde artış göstermeye devam eden akaryakıt zamları 8 Haziran’dan itibaren geçerli olacak şekilde motorine 1,93 TL zam gelmesi bekleniyor.

Benzine dün gece uygulanan zammın ardından araç sahipleri güncel fiyatların ne kadar olduğunu araştırmaya başladı. Gün içerisinde araçlarına yakıt almaya giden her bir vatandaş gelen am oranları ile ne yapacakları konusunda şaşkınlıklarını gizleyemiyor. 7 Haziran gecesi uygulanan zamlar 8 Haziran itibari ile geçerli olarak satışa çıkıyor. Bir depo araç kaç liraya dolar sorusu günün en çok araştırılan konularından birisi olurken İzmir, Ankara, İstanbul gibi büyük şehirlerdeki artış gösteren fiyatlar kontak kapatmaya kadar gidilmesine neden oldu.

Akaryakıta Fahiş Fiyat Artışı…

Akaryakıta zam fahiş fiyat artışları ile gündemin bomba konusu haline gelmesine neden oldu. Gün içerisinde araçlarına yakıt alacak kişiler benzin fiyatları üzerindeki araştırmalarını hızlandırırken brent petrol üzerindeki yükselişler pompalara yansıyarak vatandaşların ceplerini derinden etkilemeye neden oldu.
8 Haziran mazot zammı ile beraber akaryakıt, motorin, benzin fiyatları son durum günün gündemini belirleyen konu haline geldi. Güncel fiyatlar belli oldu, artık araç kullanımlarını yerini sadece yürümeye bırakacak gibi bir hal almaya başladı.

Akaryakıtta Güncel Fiyatlar…

Akaryakıtta güncel fiyatlar en çok araştırılan konulardan bir tanesi olmaya devam ediyor. 7 Haziran gecesi uygulanan ve 8 Haziran itibari ile yansıtılan İzmir, Ankara, İstanbul akaryakıt fiyatları netlik kazandı. Brent petrol; 116 dolar seviyesinde seyrine devam ederken;

İstanbul Avrupa yakası 1 litre mazot; 27,83 TL,
İstanbul Anadolu yakası 1 litre mazot; 27,82 TL
İstanbul Avrupa yakası 1 litre benzin; 26,24 TL
İstanbul Anadolu yakası 1 litre benzin; 26,23 TL
İzmir 1 litre benzin; 26,35 TL
İzmir 1 litre motorin; 27,92 TL
Ankara 1 litre benzin; 26,33 TL
Ankara 1 litre motorin; 27,92 TL olarak fiyatlandırılıyor.

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.