Sinema Dünyasını Güldüren Film! Müjdemi İsterim Çekimleri Tamamlandı, Sayılı Gün Başladı…

Ahmet Kural, Ecem Erkek, İlker Aksum ve Mehmet Özgür gibi dev isimlerin başrollerde bir araya geldiği Ömer Faruk Yardımcı imzalı olan Müjdemi İsterim filmin çekimleri sonunda tamamlandı. Türk sinema tarihinin koronavirüs salgın öncesinde olan dönemlere geçişi ekranlara getirecek filmlerden birisi olan Müjdemi İsterim, sinema mevsiminde gösterimlere sunulacak.

Ahmet Kural, yine kuralları bozmayıp aksiyon komedi türüne olan filmde de hasar almayı başardı. Aksiyon sahneleri içerisinde olası ağır kazadan son saniye kurtulan Kural, çekimler için kendi ifadesiyle patlayan dudağı ile en az hasarla tamamlamayı başardı.

Eylül ayında yayına girmesi beklenen film adeta sektörü alt üst edecek gibi duruyor. Pandemi döneminden dolayı çekimlerin bir süre de olsa ertelenmek zorunda kalması büyük bir ölçekte olan filmlerin çekimlerin normal süreçlerine tamamen geçiş yapıldı. Detaylara bakılacak olduğu zaman yeni mevsim içerisinde sinema salonları ile dijital platformlar içerisinde kıyasıya rekabet meydana geleceği bekleniyor.
Dijital platformlar ile sinemalar arasındaki kıyasa bakılacak olduğu zaman rekabette hangi mecra kazanacak bekleniyor.

Mecralar Birbirine Girdi!

Dijital platformlar ile sinema sektörünün biri birine girmesi beklenirken hangi sektör kazanacak büyük bir merakla bekleniyor. Soruların net yanıtı bilinmese bile birçok ortamın sinema sektörüne girmiş olması ve dijital alanlarda birçok filmin yayınlanması hangi tarafın daha çok kazanacak olduğuna işaret ediyor. Filmler izleyiciler ile sinema salonlarında mı bir araya gelecek yoksa dijital alanlarda mı bir araya gelecek büyük bir merakla bekleniyor.
Dijital platformlar filmi kendi alanına çekmek için mücadele etse bile hangi sektörde vizyona girecek olduğu şu an bilinmiyor. Filmin dijital platformlardan alacağı para riske girmezken sinema sektöründe her şeyin muallakta olması insanların şimdiden kafalarının büyük oranlar ile karışmasına da neden oluyor.

Ne Gibi Avantajları Var?

Sinema sektörünün çok farklı bir büyüsü olmasından ötürü de birçok film hala sinema sektöründe yer alıyor ve dijital platformlar için özel olarak bir film çekilmiyor. Bu durum ilerleyen günlerde daha netlik kazanmış da olacak.

Seni Kalbime Sakladım Dizisi Oyuncuları ve Konusu bu yazımızıda okumak isterseniz tıklayın…

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.