Huawei P50 Kılıfı Çok Beğenildi!

Teknoloji dünyasının öncü markalarından olmayı başaran Huawei çalışmalarınız hız kesmeden sürdürmeye devam ediyor. Huawei tarafından geliştirilmiş olan P50 Kılıfı, alt segmentli bir akıllı telefonun fiyatıyla hemen hemen aynı rakamlarda. Huawei P50 kılıfı piyasaya sunulduktan sonra ise kullanıcılar tarafından çok büyük ilgi gördü. Hatta satışa sunulmasından kısa bir süre sonra ürün tükendi.

Çinli teknoloji firmasının yasaklı olmuş olduğu konular sadece Android ya da Google ürünleriyle sınırlı değil. Aynı zamanda da 5G teknolojisine kadar da teknoloji şirketinin el çektirmiş olduğunu görmekteyiz. Fakat Huawei tüm bunlara rağmen bir yere çekilmeyi uygun görmeyerek hala daha var gücüyle savaşmaya devam ediyor.

Huawei’den Kapsamlı Kılıf

Huawei tarafından piyasaya sunulan kapsamlı kılıf, ilgiyi de üzerine çekmeyi başarır cinsten. Kılıfın en önemli özelliğinden biri de 5G teknolojisine sahip olması. Öncelerde 4G teknolojisiyle teknoloji pazarında boy gösterirken, Huawei tarafından P50 pro özelliği kazandırılarak 5G teknolojisine çıkartılmaya çalışılmış olacak.
Huawei ürün konusunda hala daha kapsamlı bir şekilde çalışmalar sürdürmeye devam ediyor. Böylelikle Huawei markalı ürünlerini çıkarttıktan sonra piyasadaki yerini alarak kullanıcının da ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlıyor. Huawei piyasaya farklı çeşitlilikte ürünler sunmaya devam ederken bu ürünlerden biri de çok fazla ilgi görülen kılıftan yana oldu.
P50 kılıf hem kullanışlık hem de şık yapısı ile kullanıcıları da mest etmeyi başardı. Henüz piyasaya sunulur sunulmaz ürünü satın alanların sayısı çok fazla oldu. Hatta P50 kılıf ile ilgili olarak yapılan açıklamada da ürünün stoklarda da kalmadığı belirtildi.

Huawei P50 Kılıf Tükendi!

Huawei P50 kılıf satışa sunulduktan çok kısa bir süre sonra stoklarda tükenme yaşandı. Yoğun bir ilgi ile karşı karşıya kalan kılıfın etiket fiyatı ise 120 dolar olarak belirlendi. Huawei cephesinden yapılan yeni bir ürün tasarımı sektördeki etkisini sürdürmeye devam etti. Hatta ürünün çıkar çıkmaz stokları eritmesi de en çok konuşulan konulardan biri oldu. Peynir ekme gibi satılan P50 kılıfı almak isteyenler ise stokta tükenmesinden dolayı şaşkınlık yaşadı. Bu konuyla alakalı olarak önümüzdeki zamanlarda bir açıklama gelecek mi görmüş olacağız

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.