İntikam Peşinde Konusu Nedir, Nerede Çekildi?

Show TV ekranlarında film severlerin karşısına çıkacak İntikam Peşinde filmi son zamanların en çok araştırılan konusu oldu. İntikam Peşinde filmi hem oyuncu kadrosu hem konusu hem nerede çekildiği gibi detaylar ile en çok araştırılan konular arasında yer aldı.

İlk olarak 2010 yılında yapım aşamaları tamamlanan dedektiflik filmi izleyenler arasında tam not almayı başarıyor. Mel Gibson başrollerinde başarılı oyunculuk ile ekranlara gelen filmim yönetmen koltuğunda da Martin Campbell yer aldığı biliniyor. 23:30 itibari ile Show TV ekranlarında sevenlerinin karşısına çıkacak olması beklenen İntikam Peşin’de filmi hakkında tüm detaylar da netlik kazandı.

İntikam Peşinde Konusu Nedir?

İntikam Peşinde filmi konusu ile izleyen herkesi kısa sürede kendisine hayran bırakıyor. Mel Gibson gibi güçlü dev ismin can verdiği Thomas Craven, Boston Polis teşkilatı içerisinde tecrübeli bir konumda olan cinayet masası dedektifi olarak biliniyor. Fakat bu isim kızını yalnız büyüttüğü bilinen hüzünlü bir baba olarak ekranlara geliyor. 24 yaşına genel kızı Emma herkesin gözdesi haline gelirken bir gün kimlikleri belli olmayan katiller tarafından evde katledilir.
Bu katliamın hemen ardından asıl hedef Craven olarak düşünülse bile dedektif duruma el koyar ve kızının katillerini bulmak canla başla çalışmaya başlar. Cinayeti çözebilmek için yapmış olduğu tüm araştırmaların ardından kızının bilmediği gizli yaşamına, devlet tarafından gizli işlere ve kanıtları yok etmek ile gizli bir devlet olduğu bilinen Darius Jedburgh’e sürüklenir.
Olay bir anda hiç beklenmedik kadar karışık bir hal alırken adeta izleyen herkesi ekran başına kilitleyerek nefessiz bir seyir keyfi yaşanmasına yardımcı olur. Bu yüzden herkes tarafından tam not alan filmler arasındadır.

İntikam Peşinde Filmi Oyuncuları Kimlerdir?

İntikam Peşinde filmi oyuncuları kimlerdir sorusu da merak edilen konular arasında yer alıyor. Film oyuncu kadrosu incelenecek olduğu zaman;

Mel Gibson
Ray Winstone
Danny Huston
Bojana Novakovic
Shawn Roberts
David Aaron Baker
Denis O’Hare gibi güçlü dev isimler dikkatleri çekiyor.

Senden Daha Güzel Dizisi Konusu ve Oyuncuları bu yazımızıda okumak isterseniz tıklayın…

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.