Bu hafta vizyonda renkli filmler var! 9 yeni film gösterime girdi

2022 Haziran’ın sonuna doğru yaklaştığımızda toplam 9 film gösterime giriyor. Dördü yerli beşi yabancı olmak üzere toplam dokuz yeni film, izleyicileri ile buluşacak. Yaz sıcaklığının hissedildiği bu dönemlerde vizyona girecek yeni filmler, mevsimin tatlı rüyasına kapılmanıza yol açacak. İşte karşınızda bu hafta vizyona giren 9 yeni film…

41 Kere Maşallah

Vizyonun en renkli filmlerinden biri olan 41 Kere Maşallah, ana karakter Naci’nin etrafında şekilleniyor. Naci, bir yandan aşık olduğu Pelin’le birliktelik yaşamaya çalışıyor bir yandan ise kendisine yapılan büyüden kurtulmaya çalışıyor. Tatlı bir heyecana sahne olan film, yaz akşamınıza tat katabilir.

Asi Prenses

Vizyona giren bir diğer film ise animasyondan oluşan Asi Prenses. Yaşamını sokaklarda sürdüren ve yetim olan Pil adlı karakterin kötü Kral Tristain’in kalesinden yiyecek çalarak yaşamaya devam etmeye çalışıyor. Bu süreçte başından geçenler ise oldukça heyecan uyandırıcı.

Memory – Geçmişe Dönüş

Bu hafta vizyona giren en heyecanlı filmler arasında yer alan Memory – Geçmişe Dönüş filminde emekli olmak için hazırlık yapan Alex karakterinin son bir işi kabul etmesi ile başından geçenler konu ediniyor.

Perihan – Mühr-ü Musallat

Mühr-ü Musallat filminde cin çıkarma ritüeli sırasında Perihan isimli karakterin ölmesi ile olaylar şekilleniyor. Bu olayı araştırmak için ölümün gerçekleştiği köye giden 3 öğrencinin başından geçenler, bazen ürpertici bazen ise sır dolu bir hikaye olarak görülüyor.

Okul Traşı

Bu hafta vizyona girecek filmler arasında bulunan Okul Traşı’nın yönetmenlik koltuğunda Ferit Karahan oturuyor. Şehir dışında, yatılı bir okulda eğitimini sürdüren Yusuf, bir anda fenalık geçiren yakın arkadaşı Memo’yu hastaneye götürmek ister ancak talebi zamanında kabul görmez. Yoğun kar yağışının ardından yollar kapanır ve hikaye tam da burada başlar.

Senkronik

Senkronik filminde Amerika’nın New Orleans kentinde sağlık hizmetlerinde çalışan iki kişinin gizemli bir kimyasalın sonucunda korkunç cinayetler işleniyor. Sağlık çalışanlarının hayatlarının değiştiği bu film, oldukça heyecan uyandırıcı.

Son Seans: MTTH

Son Seans: MTTH filmi, Fobi üçlemesinin son filmi olarak karşımıza çıkıyor. Bu hafta vizyona girecek filmler arasında bulunan Son Seans MTTH, çocukluk yıllarında ebeveynlerinin oluşturduğu travmanın sonuçlarını yaşayan Selim’in, rutin hayatına devam ederken fobilerinin hiç umulmadık şekilde ortaya çıkması ve olayların şekillenmesini konu alıyor.

X

Teksas’ta yetişkin filmleri için çalışan bir grup genç sinemacı, çeşitli olaylar ile karşı karşıya kalıyor. 1979 yılında geçen X filminin yönetmenlik koltuğunda Ti West oturuyor.

Yaşamaya Bak

Yaşamaya Bak filmi, belgeselci ve radyo programcısı olan Johnny adlı karakterin üzerinde çalıştığı projeler gereği seyahat etmesi ve bir diğer yandan minik yeğenine bakması gerekiyor. Bu süreçte ikili arasında oluşan bağ ise filme tatlı bir hava katıyor.

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.