Bella Hadid, Müslüman Kültüründe Yaşamayı Çok İstiyor!

Filistin asıllı Müslüman bir babanın kızı olarak dünyaya gelen ve güzelliği ile adeta büyüleyen Bella Hadid, kendisi hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Anne ile babasının ayrıldıktan sonra Kaliforniya’ya gitmek zorunda kaldığını söyleyen Bella, ailesinin “Filistinli” tarafından kopmak zorunda kaldığı açıkladı ve “Müslüman bir kültürde yaşayabilmeyi çok isterdim ama bu isteğim bana verilmedi” dedi.

Podyumun en güzel mankenleri arasında gösterilen Bella, annesi Yolanda Hadid ile babası Mohamed Hadid’in ayrıldıktan sonra Kaliforniya’da yaşamaya başlamıştı. Annesinin yanında yaşamına devam eden ünlü manken, ayrılıktan dolayı babasının memleketi olan Filistin kültüründen koptuğunu söyledi. Ancak ünlü manken yaptığı açıklamalarla Müslüman kültürünü yaşamayı çok istiyor.
Podyum dünyasında daha çok güzelliği ile ön plana çıkan Bella Hadid, bu sefer hayatıyla ilgili yaptığı açıklamalarla gündeme geldi. İşte Bella’nın açıklamalarındaki diğer detaylar…

Bella Hadid: Müslüman kültüründe büyüyemediğim için üzgünüm

GQ Dergisi’ne açıklamalarda bulunan Bella Hadid, anne ve babasının ayrılmasının ardından Kaliforniya’da yaşamak zorunda kaldığını fakat babası Mohamed Hadid ile birlikte “Müslüman kültürü” içinde büyüyemediği için üzüldüğünü söyledi.
Bella, anne ve babasının ayrılığı ile Filistin tarafından uzaklaştığını ve hatta koptuğunu ifade etti. 25 yaşındaki güzel model, “Her gün babamla birlikte olmayı ve Müslüman bir kültürde yaşayabilmeyi çok isterdim ama bu isteğim bana verilmedi” dedi.

“Irkçılığa maruz kaldım”

Bella Hadid’in açıklamalarındaki bir diğer önemli nokta “Irkçılığa maruz kaldım” cümlesi oldu. Sınıfındaki Arap kökenli tek kız olduğunu ve bu nedenle zorbalık ve ırkçılığa maruz kaldığını belirten Bella, bu durumdan dolayı çoğu zaman üzgün ve yalnız hissettiğini söyledi.
Magazin dünyasında adından sıkça söz ettiren ünlü model “siyasi olarak bölünmüş New Jersey semtinde manevi bir yolculuğa çıkan Amerikalı bir Müslüman” hakkındaki dizi olan “Ramy”de rol olacak. İlk kez oyunculuk deneyimi yaşayacak olan Bella Hadid, bu rolün kendisini etkilediğini ve uzaklaştığı kökenini daha yakından benimsediğini söyledi.
Bella, bu filmde rol almanın inancını keşfetme noktasında kendisine yol gösterdiğini vurguladı. Bella’nın açıklamaları en az oyunculuğu kadar dikkat çekti deninebilir.

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haberyuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.