En İyi Scarlett Johansson Filmleri

Oyunculuğunun yanı sıra güzelliğiyle de ön plana çıkan Scarlett Johansson, oynadığı her filmde izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Kariyerinde ilk filminden beri gündemden düşmeyen ve oldukça başarılı bulunan aktris, ustalığı ile adeta göz kamaştırıyor. Büyüleyici güzelliği ve sempatikliği ile gönüllere taht kuran Scarlett Johansson’un en iyi filmlerini sizler için derledik.

Sinema kariyerine 1994 yılında vizyona giren North adlı film ile başlayan başarılı oyuncu; Lucy Aşık Olursa, Küçük Kız ve Evde Tek Başına 3 gibi birçok önemli filmde hünerlerini sergiledi. Scarlett Johansson’un ün kazanması ise 2001 yılında vizyona giren Ghost World adlı film sayesinde oldu. Göz dolduran bir kariyere sahip olan güzel oyuncu, başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.

Scarlett Johansson’un Oynadığı Filmler

Prestij (The Prestige)

2006 yılında vizyona giren ve yönetmenliğini ünlü yönetmen Nolan’ın yaptığı Prestij filminde görev alan Scarlett Johansson, izleyicileri adeta büyülemişti. İki sihirbazın rekabetini ve birbirlerinin şovlarını açığa çıkarmalarını konu alan film zaman zaman gerilime sahne oluyor. En güvendikleri numaraları başarıyla sergileyemeyen sihirbazlar birbirlerine karşı kin ve nefret beslemeye başlıyor.

Evlilik Hikayesi (Marriage Story)

Romantik, dram ve komedi türlerini kapsayan Evlilik Hikayesi, 2019 yılında vizyona girmiştir. Adam Driver’ın Scarlett Johansson’a eşlik ettiği filmde evliliklerini sonlandırmak isteyen çiftin New York’tan Los Angelas’a kadar uzanan hikayesi anlatılıyor. Film, toplumsal baskı nedeniyle boşanmanın dahi zor olduğuna dikkat çekiyor.

Bir Konuşabilse (Lost In Translation)

2003 yılında izleyicileri ile buluşan Bir Konuşabilse filminde evli ve çocuk sahibi olan Amerikalı aktör Bob Haris, reklam çekimlerine katılmak için Japonya’ya gitmek zorunda kalır. Eşi Charlotte ise kocasını görmek için peşinden sürüklenir ve yolları şık bir otelin barında kesişir. Çift, bu güzel buluşmayı şehri gezerek ödüllendirir ve daha fazla yakınlaşırlar.

Aşk (Her)
Jojo Rabbit
İnci Küpeli Kız (Girl with a Pearl Earring)
Hayalet Dünya (Ghost World)
Marvel Sinematik Evreni
Derinin Altında (Under the Skin)
Maç Sayısı (Match Point)
Yüce Sezar (Hail, Ceasar!)
Barselona Barselona (Vicky Cristina Barcelona)
Lucy
Ada (The Island)
Düşer Bahçesi (We Bought A Zoo)

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haberyuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.