Murat Dalkılıç Merve Boluğur sorularına sitem etti!

Birlikteliklerini sonlandırmalarına rağmen sosyal medyadaki yorumlara maruz kalan Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur, şimdilerde hayatlarını farklı kişiler ile sürdürüyor. Başarılı şarkıcı Murat Dalkılıç, eski eşi Merve Boluğur hakkındaki yorumlara sitem etti. Dalkılıç, “Merve, Murat’tan sonra kendini toparlayamadı” şeklindeki yorumlar hakkında açıklama yaptı. İşte haberin detayları…

24 Ağustos 2015 yılında hayatlarını birleştiren Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç, ikinci evlilik yıldönümlerini kutlamalarına çok az bir süre kala boşanma kararı almıştı. Beykoz 1. Aile Mahkemesi tarafında yürütülen duruşmanın sonucunda Boluğur ile Dalkılıç anlaşmalı olarak ayrılmışlardı. Boşanmanın ardından Merve Boluğur’a Murat Dalkılıç üzerinden yorumlar yapılıyordu. Başarılı popçu sessizliğini bozarak “Hakikatten şaka yapıyorsunuz diye düşünüyordum ama yüzlerce nefret dolu mesajlar aldım… Kendimi haklı çıkarmaya çalışmayacağım. Merve ne olursa olsun ailemin soyadını taşıdı… Bizim ayrılma nedenimizi canı isterse bir gün Merve açıklar…” dedi.

“Murat Dalkılıç’tan ayrıldıktan sonra kendini toparlayamadı”

Merve Boluğur’un boşanma sonrasındaki süreçte ekranlardan uzaklaştığı ve psikolojik açından zor günler yaşadığı iddia edilmişti. Son dönemdeki sosyal medya paylaşımları ve basın mensuplarına yaptığı açıklamalar ile ilgili sosyal medyada “Merve delirdi” ve “Murat Dalkılıç’tan ayrıldıktan sonra kendini toparlayamadı” gibi yorumlar yazıldı. Kullanıcıların bir kısmı ise eleştirilerini direkt Dalkılıç’a yapmıştı.
Murat Dalkılıç, gelen tepkilere dayanamayarak Instagram üzerinden şu açıklamayı yaptı: “Bir süredir tüm medya mecralarında eski eşim Merve’nin özgürce, canı nasıl istiyorsa öyle yaşadığı halini toplumlu paylaşıyor olmasına hangi hakla “Bu kız delirdi” etiketiyle her gün her saat durmaksızın her şeyin görünür olduğu mecralarda paylaşıyorsunuz! Muhatabı bunları her gün görüyor hiç mi düşünmüyorsunuz? Asıl sizin bu atıflarınız ile herhangi bir insanın ne kadar üzülerek o hale dönüşebileceğinin farkında değil misiniz? Ne kadar tehlikeli olduğunuzun bir an önce farkına varıp bu işe bir an evvel son vermenizi tüm kalbimle diliyorum!”

Merve Boluğur’dan yanıt gecikmedi

Dalkılıç’ın açıklamalardan kısa bir süre sonra Merve Boluğur’dan da Instagram üzerinden açıklama geldi. Boğulur “Bugüne kadar kendimi var ettim. El alem ne der diye de yaşamadım. Siz benimle özgür ruhumu konuşacağınıza başka dedikodu malzemesi bulup kendinizi yaşayın. Çünkü 17 yaşımdan beri kimseye yaslanmadım, sevgi ilişkileri yaşayan kadın oldum. Bana yapılan algı operasyonuna ilk defa cevap veriyorum. Çok istesem girip bir diziye başrol oynarım, bunun derdi size mi düştü? Elimin tersiyle kaç kere de ittim ayrıca…
Erkek arkadaşım oluyor fakat nedense hep bir yas tutan kız imajı lanse ediliyor… Ya da içimden geldiği, kimseye zararım dokunmadan hareket edip psikolojik yaftalamalar… Affedersin herkes kendi psikolojisinde boğulsun, el alemin ünlü olmaya çalışanları ayrı konuşur… Beni kıskanan herkes konuştu çünkü üzerimden senelerdir” ifadeleri kullandı.

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haberyuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.