Netflix Tarih Verdi: Andropoz Dizisi Çok Yakında Yayında!

Netflix, izleyicilerle buluşmak için gün sayan Andropoz dizisinin yayın tarihini açıkladı. Yönetmen koltuğunda Taylan Biraderler’in oturduğu ve senaryonun Engin Günaydın tarafından kaleme alındığı Andropoz dizisi, Netflix’te ekran karşısına çıkacak. Setten fotoğrafların yayınlandığı dizinin yayınlanacağı tarih belli oldu.
Bir süre önce setten fotoğrafların yayınlandığı Andropoz dizisi, oyuncu kadrosu ve konusu ile büyük bir beklenti oluşturdu. Netflix’in “Aile babası Yusuf, 50’sini geçince kafayı değişime takar. Saçını boyamakla başlayan bu masum değişim rüzgarının adrenalin dolu bir kasırgaya dönüşmesi ise fazla zaman almayacaktır” şeklinde tanıttığı yeni dizi, çok yakında dijital içerik platformunda yayınlanacak.

thibault penin AWOl7qqsffM unsplash
andropoz dizisi

Netflix Andropoz Dizisi Yayın Tarihi Belli Oldu

Muğla’nın Marmaris ilçesinde ailesiyle birlikte sıradan ve mütevazi bir yaşam süren Yusuf, tuhafiyecilik ile uğraşmaktadır. Orta yaş bunalımına giren ana karakter (Engin Günaydın), tüm hayatını değiştirmek için adımlar atar. Heyecanlı ve bir o kadar komik olan Andropoz dizi 7 Ekim tarihinde Netflix’te izleyicileri ile buluşacak.

Andropoz Dizisinin Konusu

Şimdiden merak uyandırmaya başlayan Andropoz dizisinin ana karakteri 50’li yaşlarında olan ve Marmaris’te yaşayan Yusuf’tur. Evli ve iki çocuk babası olan başrolümüz, tuhafiyecilik ile uğraşmaktadır. Yaşlandığını düşünen ve orta yaş bunalımına giren Yusuf, yaşlanmanın etkilerini azaltmak ve çekiciliğini korumak için dış görünüşünü değiştirmek ister. Aynı zamanda yaşam tarzında da değişikliklere gider. Yusuf’un heyecanlı değişiminde dikkat çeken bir diğer nokta hayalleridir. Ana karakterimiz karısı Meryem ile evlendikleri günden beri oturdukları evden çıkarak deniz kenarında daha iyi bir eve taşınmak istemektedir.

Andropoz Dizisi Oyuncu Kadrosu

İzleyicilerin yüzlerinde tebessüm oluşturacak bir konuya sahip olan Andropoz dizisinin oyuncu kadrosu şu şekilde:
Engin Günaydın
Merih Dilber
Melissa Dilber
Ergin Torun
Doğa Zeynep Doğuşlu
Yuliia Sobol
Şebnem Hassanisoughi
Gülçin Santırcıoğlu
Turgut Tunçalp
Derya Karadaş
Tamer Karadağlı
İzleyicilerin büyük bir merakla bekledikleri Andropoz dizisi, yayınlanma tarihinin çok öncesinde popüler olmayı başardı. Dizinin setinden ilk fotoğraflar gelirken sosyal medya kullanıcıları bu haberi sevinçle karşıladı. Dizinin büyük ilgi görmesinde oyuncu kadrosunun da etkisi bulunuyor.

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haberyuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.