Samsung’un Yeni Telefon Modelleri Ön Sipariş Rekoru Kırdı!

Teknolojik ürün üreticisi Samsung, geçtiğimiz günlerde Galaxy Z Flip 4 ve Fold 4 modellerinin tanıtımını gerçekleştirip ön siparişe açmıştı. Ekonomik kriz nedeniyle bir süredir sorunlar yaşayan şirket, yeni tanıttığı modellerinde ön sipariş rekoru kırdı. İşte Samsung cephesini sevindiren haberin detayları…
Samsung şirketinin 10 Ağustos’ta gerçekleştirdiği Galaxy Unpacked etkinliğinde başta akıllı telefonlar olmak üzere kablosuz kulaklık ve akıllı saat modelleri tanıtıldı. Fakat bu yıl gerçekleştirilen lansman, geçen yıllara kıyasla çok daha büyük yankı buldu. Yoğun ilginin gösterildiği etkinlik satış rakamlarını artırdı ve yeni ürünler için ön sipariş rekoru kırıldı.

Samsung şirketinin Z Flip 4 ve Fold 4 cihazları büyük ilgi gördü

Akıllı telefon sektörünün en çok rağbet gören şirketlerinden olan Samsung, yeni bir atılım gerçekleştirerek ürün çeşitliliğinde değişikliklere gitti. Şirket yetkilileri, yeni atılımı katlanabilir telefon modelleri ile gerçekleştireceklerini ifade etti. Hatta yöneticilerin iddialarına göre 2025 yılına gelinde Samsung’un ürettiği her iki telefondan biri katlanabilir modelden olacak. Bu durum, katlanabilir özelliğin alt segment telefonlarda görüleceği anlamını taşıyor.

Akıllı telefon sektöründeki şirketler, rakiplerinin önüne geçmek ve potansiyel müşterileri kendilerine çekmek amacıyla yeni modellerine farklı ve ilgi çekici özellikler eklemekteydi. Katlanabilir akıllı telefonlar için bir süredir örnek çalışmalar yapılsa da Samsung ilk defa bu konuya hassasiyetle yaklaşıyor. Samsung’un yeni ürünlerine yoğun ilgi gösterilmesi, kullanıcıların katlanabilir akıllı telefonları sevdiğini ve heyecanla beklediğini gösteriyor.
Samsung, düzenlediği lansman ile hem yeni ürünlerini tanıttı hem de ön sipariş topladı. İlk kez satışa sunulacak olan Z Fold 4 ve Flip 4 modelleri müşterilerin ilgisini çekmeyi başardı. Samsung Hindistan tarafından yapılan açıklamaya göre lansmanın ardından Z Fold ve Flip 4 modelleri için ilk 12 saatte 50 bin adet ön sipariş alındı. Tanıtımın ardından bir hafta geçmiş olmasına rağmen sipariş miktarı artmaya devam ediyor. Elde edilen bu sipariş miktarı, Samsung’un katlanabilir akıllı telefon pazarındaki payını büyütmesi ve yeni modellerini daha çok geliştirmesi bekleniyor.

Netflix’in reklamlı üyelikleri için yeni kısıtlamalar yolda! bu yazımızıda okumak isterseniz tıklayın…

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haberyuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.