Son Dakika: Güncel Akaryakıt Fiyatları! Beklenen İndirim Geldi!

Motorin ve benzin fiyatları son zamanlarda araç sahiplerinin ekonomisini fazlasıyla etkiliyordu. Araç sahipleri, akaryakıt fiyatlarına gelecek indirimi dört gözle bekliyordu. Brent petrol fiyatlarındaki düşüşün hemen ardından motorin ve benzine yönelik indirim haberleri de beklenmeye başlandı. Dün uygulanan akaryakıt indirimi bugün yenisi eklendi. İşte 27 Temmuz güncel akaryakıt fiyatlarının detayları…

Brent petrol fiyatları bir süredir düşüş grafiği gösteriyordu. Araç sahipleri, brent petrol fiyatlarındaki düşüşlerin akaryakıt fiyatlarına da yansımasını bekliyordu. Sevindirici haber ilk olarak 26 Temmuz Salı günü geldi ve motorin pompa fiyatlarına 92 kuruş indirim uygulandı.
27 Temmuz Çarşamba günü ise otomobil sahiplerine bir mutlu haber daha geldi. Bugün itibari ile benzin fiyatlarına 50 kuruşluk bir indirim uygulandı. İlerleyen süreçte indirimlerin devam edip etmeyeceği ise merakla bekleniyor.

Akaryakıt fiyatlarında sevindirici haberler art arda geldi!

Brent petrol piyasası bir süredir düşüş grafiği sergiliyordu. Araç sahipleri, brent petrol fiyatlarında yaşanan düşüşün pompa fiyatlarına da yansıtılmasını bekliyordu. Araç sahipleri için sevindirici haberler 26 Temmuz Salı günü gelmeye başladı ve Çarşamba günü de devam etti. Motorin ve benzin fiyatlarına peş peşe indirim geldi.
Motorin yani mazot grubu 26 Temmuz Salı gününden itibaren 92 kuruş indirimli olarak satışa sunuldu. Bugün duyurulan indirim haberiyle ise benzinin litre fiyatı 50 kuruş geriledi.

Güncel Akaryakıt Fiyatları
İndirim haberlerinin gelmesi ile otomobil sahipleri sevinç yaşadı. İllere göre güncel akaryakıt fiyatları aşağıdaki gibi sıralanıyor.

27 Temmuz 2022 – İstanbul Güncel Akaryakıt Fiyatları Listesi

İstanbul Anadolu Yakası:
Benzinin litre fiyatı: 22,23 TL
Motorin (mazot) litre fiyatı: 24,48 TL
LPG litre fiyatı: 10,79 TL
İstanbul Avrupa Yakası:
Benzinin litre fiyatı: 22,22 TL
Motorin litre fiyatı: 24,50 TL
LPG litre fiyatı: 11,03 TL

Ankara:
Benzin litre fiyatı: 22,34 TL
Motorin litre fiyatı: 24,57 TL
LPG litre fiyatı: 11,05 TL

İzmir:
Benzin litre fiyatı: 22,36 TL
Motorin litre fiyatı: 24,62 TL
LPG litre fiyatı: 10,73 TL

Benzin ve motorine gelen indirimler araç sahiplerinin yüzlerini güldürmeyi başarsa da indirimlerin devam etmesi bekleniyor.

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haberyuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.